MINDFUL HOME

MINDFUL HOME

Image hover effect image
pro vaše...

KRÁSNÉ BYDLENÍ

Efektivní

ZMĚNA ZA HODINKU

–––––––––– Vytvoříme spolu krásný a funkční prostor, který budete mít rádi. Váš domov protkám energií Feng Shui pro zdravé partnerské vztahy, hojnost, kariéru a naplnění.

Efektivní změna za hodinku

Něco vám doma nesedí a máte v plánu to změnit? Potřebujete se poradit o rozmístění nábytku, barev, textilií, doplňků, nebo jen doladit pár drobností? Inspiruji vás uspořádáním interiéru ve vašem osobním stylu. Nasměruji vás, abyste dosáhli velkého efektu pomocí malých změn a detailů. 

Podíváme se na váš prostor jinýma očima:

  • sjednotíme osobní jedinečný styl – vaše myšlenky a představy spojíme do jednoho celku šitého na míru
  • sladíme barvy a materiály
  • společně vymyslíme rychlé změny, aby se váš domov stal útulnějším

Setkáme se u kávy nebo oblíbeného čaje online na platformě Zoom, Face Time, nebo FB. Při naší konzultaci potřebuji vidět prostor, který budeme měnit.

Výhoda online konzultace je, že nemusíte uklízet celý byt, abyste mi ukázali jeden pokoj 😀. 

Prosím, mějte na paměti, že během jedné hodiny není možné připravit komplexnější řešení. V případě bližšího zájmu se můžeme domluvit na dalším pokračování.

Dostanete ode mě videonahrávku našeho rozhovoru.

Cena : 1.200,- Kč / 1 hod

Délka trvání : 60 minut

REFERENCE

Rychlá organizace obývacícho pokoje

Jana

Konečně máme obývák dotažený tak, jak jsem si vždycky představovala. Přes den tady sice vládnou naše děti, ale večer, když se všechno uklidí do boxíků, si s mužem můžeme v klidu odpočívat. Paní Lucie nám pomohla uspořádat prostor pro celou rodinu, abysme si nepřekáželi, ale doplňovali se. Další na řadě je dětský pokoj.

Miminkovský pokoj pro holčičku

manželé z Prahy

Potřebovali jsme vytvořit co nejkrásnější "miminkovský" pokoj pro naši holčičku. Vše jsme zvládli za pár týdnů a dostali jsme tipy na nádherné doplňky. Lucie se trefila stylem i barevností do našich představ a tak spolupráce byla efektivní a rychlá. Pokojík nám obdivují všichni naši hosté! Děkujeme.

Refresh prázdného pokoje

manželé Pavla a Petr

Měli jsme v bytě dlouho prázdný pokoj, který jsme využívali jen jako občasnou pracovnu. Rozhodli jsme se využít místa a vytvořit z něho relaxační a meditační místnost. Paní Lucka nám dala rychlé tipy na nákup doplňků a poradila, jaké barvy máme zvolit. Samy bychom si s tím nebyli jistí. Děkujeme.

ZDARMA

Zarezervujte si váš krátký poznávací rozhovor

Chcete se na něco zeptat? Nevíte, zda vám bude stačit jen hodinová konzultace?

Krátká (15 min) nezávazná online schůzka zdarma slouží ke vzájemnému seznámení. Můžeme probrat vaše otázky a očekávání. Po rezervaci termínu vám zašlu e-mail a domluvíme si detaily kolem našeho virtuálního setkání.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Máme velké sny.

A vy jste jejich součástí.

–––––––– Nepropásněte naše nové články, videa a inspiraci tvořenou přímo pro vás.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.