MINDFUL HOME

MINDFUL HOME

Mindfulhome

#Čteme energie v prostoru – Ložnice v energii země

————— Obrázek, který jsem pro vás dneska připravila představuje energii země.

Země je energie, která nás nutí přemýšlet, zvažovat pro a proti, neustále vyhodnocovat realitu. 

V takové ložnici se budete cítit těžce, padnete do postele s pocitem, že máte stopadesát kilo a nebude se vám vůbec nic chtít dělat. V ložnici budete hodně přemýšlet a protože energie je extrémně těžká, pak budou i vaše myšlenky těžké, můžete mít pocit, že nevidíte žádnou možnost, jak vaše problémy vyřešit. 

Dokonce se může stát, že i v běžném životě budete o věcech víc přemýšlet.

Barva na první pohled vypadá královský a luxusně. A možná i útulně, ale zkuste zavřít oči a představit si, že opravdu ležíte v takové ložnici. Temně hnědá barva je silná vibrace a neumím si představit jí být vystavena každý den.

Na pohled zaujme čelo postele, které je zřejmě ze sametu.

 

Materiály, které mají chlup a při dotyku hřejí, patří k energii ohně. Ta je člověku příjemná a hřejivá, těší nás a přináším nám dobrou náladu, proto tak rádi hladíme srst domácích mazlíčků.

 

Čelo je složené z vertikál, které alespoň trošku energii pozvedají a směřují vzhůru. Kdyby bylo naopak horizontálně, tak by energii zablokovalo a výsledkem by byla extrémně těžká, stagnující energie.

Co se mi líbí, je lampa, která má spodní část z lesklého zlatého kovu. Energie kovu a země spolu tvoří harmonický celek a vzájemně se pozitivně ovlivňují, vždy vedle sebe bude vypadat hezky. Lampa krásně prozařuje celou temnotu ložnice .

Ve vázičce na stolku jsou dvě růže. V ložnici obecně platí zásadní pravidlo  – a to, že vždy se dávají věci a doplňky v páru, protože ložnice jako pokoj je přeneseně řečeno náš vztah.

 

Jaký chceme vztah – chceme být ve vztahu jeden, nebo snad tři?

Já chci být ve vztahu se svým partnerem, takže všechno, co si dávám, tak po dvou.

Obrázky stěnu rozsvěcují  a rozbíjí tu hnědou plochu. Osobně bych je všechny dala nastojato, aby se podpořila energie vzhůru a netáhlo nás to tak k zemi.

Umím si představit takovou barvu v ložnici, ale nechala bych tmavou jen stěnu za hlavou a zbytek už jen světlý.

 

Převaha jednoho prvku v ložnici ale i v přírodě není harmonická. Nadbytek se projeví nespokojeností, budete se v ložnici cítit divně a případně se to může brzy projevit i v životě tak, že začnete mít pocit, že život je jeden velký problém a není cesta ven. 

 

Taková situace se vždycky léčí energií ohně a jak ji použít můžete najít v Loobooku na mých webových stránkách. 

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Mindful Home

SMYSLNÉ BYDLENÍ #4 CHUŤ

————— Chuť má mezi smysly privilegované místo. Je to vjem, za jehož potěšení jsme schopni zaplatit spoustu peněz a věnovat mu ohromné množství

Mindfulhome

Feng Shui: Akupunktura prostoru

————— Jakýkoli zásah do interiéru v podobě přestavby, nebo jen nové barvy na stěnách, otevírá energetické kanály a mění kvalitu toku energie chi.

Mindfulhome

Chcete omládnout? Pak si ukliďte.

————— Ve světě energií je nepořádek výrazem pro něco negativního, co se pomalu ale jistě zanáší do našich životů. Jsme energeticky spojeni s celým

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Mysl. Tělo. Domov.

Máme velké sny

A vy jste jejich součástí

–––––––– Nepropásněte naše nové články, videa a inspiraci tvořenou přímo pro vás.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.